top of page

Vahel piisab fotoalbumist

Miks mitte 360-kraadine fotoalbum?

Virtuaaltuur on kasulik turundustööriist, kuid mõnel juhul soovitakse lihtsalt näidata paari pilti oma ruumidest.

 

Pakume lihtsat fotoalbumi lahendust, mis võimaldab teie klientidel endiselt interaktiivselt 360-kraadistel fotodel ringi vaadata, kuid seda vähematest ja hoolikalt valitud vaatenurkadest. 

 

Sellised 360-kraadised fotod on endiselt atraktiivsed ja aitavad teie kliendil paremini mõista teie ruumi võimalusi, suurust ja miljööd. 

 

Veendume, et iga osa pildist on ühtviisi kvaliteetne, hästi valgustatud ja arusaadav, imiteerides seeläbi meie inimsilma nägemist. Kui teie olete oma ruumiga vaeva näinud, siis tänu meile näevad selle igat atraktiivset detaili ka teie kliendid.

Jõeääre puhkekeskus

Kohvik riba for website 2.jpg

Alutaguse puhkekeskus

Google Maps, Facebook ja Booking.com

Google Maps, Facebook ja Booking.com

...on näited platvormidest, mille abil teie tõenäoliselt juba hangite kliente. Need platvormid toetavad 360-kraadiseid fotosid. Seega saate meie tehtud fotosid kasutada paljudel veebilehtedel, mitte ainult enda omal.

google maps street view

Tuntud ka kui Google Street View. Siin platvormil vaadatakse 360-kraadiseid fotosid kõige enam, sest selle kasutajad valivad või otsivad kohta, kuhu kohe minna. Meie endi üleslaetud Pukhitsa konvendi pilti (vasakul) on Google Mapsis vaadatud 70 000 korda, orgaaniliselt, ilma jagamise ja reklaamita.

 

Ühe aastaga laadisime üles 250 pilti, mida on kokku vaadatud 1 250 000 korda.

 

Ka teie äri on Google Mapsis juba olemas, pildistatud üles Google'i endi autode poolt. Kuid see on suvaline madala kvaliteediga 360-kraadine foto maja tänavapoolsest küljest. Haarake kontroll oma Google Mapsi turunduse üle ja laadige meie abiga sinna üles professionaalsed 360-kraadised fotod, mis näitavad teie asutust, nagu teie seda soovite.

Facebook 360 kraadi

360-kraadiseid fotosid saab Facebookis jagada nagu tavalisi fotosidki, oma ettevõtte ja tegevuse tutvustamiseks.

 

Parem on lisada sellised fotod oma tavapärasesse postituste voogu, pannes kokku 360-kraadine foto ja meeldiv tekst. See aitab mitmekesistada muidu üksluiseks jääda võivat ettevõtte postituste kava. 

360-kraadine panoraamvaade booking

Ei ole väga levinud info, et Booking.com võtab vastu 360-kraadiseid fotosid. Seega on tegemist väga hea viisiga paista silma konkurentide seas.

 

360-kraadistele fotodele antakse Bookingu lehel täiesti oma alaosa, mis toob need majutuse otsijatele kiirelt välja (nagu näha pildil vasakul). 

 

Booking.com langetab panoraamfotode kvaliteeti üsna agressiivselt, et vähendada laadimiseks kuluvat aega. Sellegi poolest näitavad sellised pildid teie majutusasutust põhjalikumalt ja tõetruumalt, kui tavapärased fotod, äratades teie vastu juba eos tugevamat usaldust

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

E-mail: sander@seestvaates.ee

Tel: 55567880

 

Või kasutage allolevat päringuvormi.

Täname päringu eest! Vastame teile esimesel võimalusel.

bottom of page