top of page

3D-tuur on digitaalne koopia teie ruumidest

Külastajad saavad vaadata kõikjale. Vau-faktor garanteeritud.

PROFESSIONAALSED 3D-TUURID TARTUS JA MUJAL EESTIS

Created by Sinistrad from the Noun Project

Kolmemõõtmeline nukumaja vaade

Kõrge dünaamilise ulatusega (HDR) fotod

Palju ringivaatamise punkte

Sujuv vaatenurkade-vaheline liikumine

Foto, video ja teksti integreerimine

Erilahendused täpselt vastavalt teie vajadustele

NÄIDISED

Digitaalne kolmemõõtmeline koopia moodsa arhitektuuriga Naerumaa lasteaiast. 377 vaatenurka läbi kolme korruse võimaldavad vaadata kõikjale ja tutvuda hoonega kogu selle hiilguses. Virtuaaltuuris saad panna tööle automaatse ringkäigu või uudistada kõiki klasse ja abiruume iseseisvalt.

3D-tuur on loodud Matterport tarkvaraga.

Kliendi korter Rahingel oli pisike, piisas 6 erineva vaatenurga peegelkaameraga pildistamisest, kuid seeläbi saime keskenduda kutsuva päikesevalguse paremale jäädvustamisele.

Lisasime korterimüügikuulutusele 360-kraadise droonivaate. 

Virtuaaltuuri valmistasime Matterport tarkvaraga ning klient sai selle ise hõlbsasti lisada kinnisvaraportaali kuulutusele. 

Virtuaaltuur sisaldab 37 vaatenurka külalistemajas sees ja 2 panoraamvaadet aias. Kõikidel tubadel on sildid küljes, mis on nähtavad kolmemõõtmelises nukumajavaates ja põrandaplaanil. Võtmeelemendid (nagu konditsioneer ja küttepuud) on märgistatud toas interaktiivselt.

Kasutatud on maailma juhtivat virtuaaltuuritarkvara Matterport. 

Pildistasime Paintbari töötubade ruumi üles sumedal suveõhtul, kasutades värvikirevat efektvalgust. Omanikud otsustasid, et kõikjale virtuaaltuuri külastajaid ei lase – baarileti taha ja kontorinurka minna ei saa. Virtuaaltuuri sisse asetasime ka meie endi valmistatud reklaamvideo Paintbari värvivalamistöötoast. 

Virtuaaltuur on loodud Metareal tarkvaraga ning on nähtav ka Google Maps kaardirakenduses.

Fotogrammeetria jäädvustab iga detaili

Seestvaates Virtuaaltuurid saab teid aidata ka hämmastavalt detailse 3D-mudeli loomisega teie hoone välisfassaadist. Selleks pildistame maa pealt või drooniga teie hoonest sadu fotosid, mille seome fotogrammeetria abiga üheks kolmemõõtmeliseks mudeliks. Tulemuse saab asetada teie veebilehele, nagu virtuaaltuurigi, või saate jätkata tööd meie loodud mudeliga teile sobivas 3D-tarkvaras. 

Teenus sobib hoonete ehitusetappide visualiseerimiseks, muinsuskaitserajatiste jäädvustamiseks, tervete maastike või rajoonide ülesvõtmiseks jne.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

E-mail: sander@seestvaates.ee

Tel: 55567880

 

Või kasutage allolevat päringuvormi.

Täname päringu eest! Vastame teile esimesel võimalusel.

bottom of page