top of page

Wasa Resort - Superior tuba 

Siin on näide, kuidas Wasa Resort saab oma klientide elu lihtsamaks teha lubades neil ringi vaadata kogu hotellitoas. Ja seda just õiges veebilehe alaosas, ilma kliente uuele virtuaaltuuri lehele suunamata. Lahendus töötab nii arvutis kui nutitelefonis.

 

Ühes fotoalbumis kohtuvad 360-kraadine foto ning juba varem pildistatud tavapärased fotod. Albumiribaga erinevate piltide vahel navigeerimine on inimestele juba tuttav lahendus ja seega kasutajasõbralik. 

Meie pildistatud 360-kraadiste fotode kõrval saame kasutada teie olemasolevaid tavafotosid. Kuid soovi korral võime pildistada ka uued. Fotoalbumi veebilehele pesastamine käib sama lihtsalt kui Youtube'i akna veebilehele asetamine.

Jõeääre Puhkekeskus - Jõe puhkemaja

Järgmisena oleme ühendatud viis 360-kraadist fotot üheks fotoalbumiks, võimaldades kogu Jõe puhkemajas ringi vaadata. Selle tulemusena saab klient täieliku ülevaate ruumide suurusest, stiilist ja paigutusest. 

Pildid pöörlevad automaatselt, kutsudes klienti ise ka hiirega või nutiseadmes sõrmega katsetama. Pöörlemise saab üleval pausi-nupu abil kinni panna.

Fotode vahel navigeerimine käib seekord vasakul ja paremal asuvate nooltega, mis on samuti väga tüüpiline lahendus ja inimestele juba tuttav. 

Vanemuise Väike Maja - Ovaalsaal

360-kraadine foto näitab Vanemuise Ovaalsaali oma täies hiilguses. Kõik kaunid detailid on olemas ühel fotol, sealhulgas täheatlas saali laes. 

 

Fotoalbumisse asetasime vaatenurgad, mis konveretsi-korraldajale on olulised, nagu näiteks riidehoid ja väärika maja välisvaade. Need olid Vanemuisel varem pildistatud.

Täielikult puhta disaini jaoks eemaldasime seekord lisanupud (täisekraani ja automaatse liikumise paus) fotoalbumi pealt.

Larsen - Campus House Loft

Albumiriba ja vasakule-paremale noolte asemel võib 360-kraadiste fotode vahel liikuda ka virtuaaltuuri nuppudega, nagu me tegime Larseni majutuses. 

Nii saab inimene otse foto peal vajutada kohale, mis teda huvitab või mille kohta ta tahab rohkem infot saada.

 

Virtuaaltuuri sisse võime infonuppude abiga panna igasugust lisainfot, kuid praegu otsustasime, et kuna foto on pesastatud kliendi olemasoleva veebilehe sisse, siis info on kirjas kõrval ning 360-kraadine foto on ainult ilu nautumiseks 

Ühe 360° foto hind on 40 €

Iga 360-kraadise fotoga on hinna sees meie täisteenus, mille näiteid te nägite ülevalpool:

  • professionaalsed peegelkaameraga pildistatud ja detailitundlikult töödeldud fotod;

  • ühendatud virtuaaltuuriks või fotoalbumiks;

  • samasse albumisse võime lisada teie poolt varem pildistatud pilte;

  • laetud üles kergelt jagatavale veebiplatvormile, mille aitame pesastada teie veebilehele;

  • originaalfotod Google Mapsi, Booking.comi, Facebooki ja mujale laadimiseks, lisainfot loe siit

bottom of page