top of page

360-kraadine foto teie lillepoest

Maikuu sooduspakkumine lillepoodidele -20%

Lillepoed on juba loomu poolest kaunid kohad! 360-kraadised fotod pildistatud teie juures jääksid eriti atraktiivsed ja reklaamiksid seda ilu Google Mapsis, Facebookis ja ka teie enda kodulehel.

Vaadake kõrval asuval näidisel ringi ja zoomige hiirega. Üleval paremal asub nupp, et vaadata pilti täisekraanil. 

 

Ka teie saaksite sellise 360-kraadise foto hõlbsasti integreerida oma veebilehele. See käib sama lihtsalt kui Youtube'i video oma veebilehele asetamine. Vajaduse korral pildistan rohkem kui ühe pildi ja ühendan need fotoalbumiks või virtuaaltuuriks.  

 

Interaktiivne 360-kraadine vaade töötab ühtviisi nii arvutis kui telefoniekraanil

Lillesalong Sõnajalaõis

google maps street view

(Tuntud ka kui Google Street View). Siin platvormil vaadatakse 360-kraadiseid fotosid kõige enam, sest selle kasutajad valivad või otsivad kohta, kuhu kohe minna.

 

Google'i Usaldatud Fotograafina näen, kui palju minu igal üksikul panoraampildil on vaatamisi. Näiteks Kuremäe kloostril on see arv 70 000, Keila joal 59 000 ja Tikupoisil 33 000. 

 

Ka teie äri oli juba Google Mapsis olemas, pildistatud üles Google'i endi autode poolt. Kuid see on suvaline madala kvaliteediga 360-kraadine foto maja tänavapoolsest küljest. Haarake kontroll oma Google Mapsi turunduse üle ja laadige meie abiga sinna üles professionaalsed 360-kraadised fotod, mis näitavad teie asutust just nii, nagu teie seda soovite

Loomulikult laadige kõik oma uus 360-kraadine sisu üles ka... 

Facebook 360 kraadi

Niimoodi näeb see foto välja Facebooki uudisvoos: 360-kraadine, interaktiivne ja automaatselt valmis ringivaatamiseks, ilma, et kasutaja peaks isegi midagi vajutama, valima või laadima.  

 

360-kraadiseid fotosid saab Facebookis jagada nagu tavalisi fotosidki, oma ettevõtte ja tegevuse tutvustamiseks. 

 

Eriti kaval on sellist postitust boostida, mille abil see muutub interaktiivseks ja silmapaistvaks reklaamiks, millega inimesed interakteeruvad palju enam, kui tavapärase Facebooki postitusega.  

Maikuu sooduspakkumine (kuni 31.05.2023)
360-kraadise foto hind 40€ (tavapärase 50€ asemel)

Teenus sisaldab endas:

  • professionaalne peegelkaameraga pildistatud ja ühtlaselt atraktiivseks töödeldud 360-kraadine foto;

  • tasuta üles laetud mugavale veebiplatvormile, mille abil saab fotot vaadata ja jagada oma veebilehel, e-mailis, nutitelefonis ja mujal (säästate 20€ kuus);

  • kui tellite rohkem kui ühe pildi, siis ühendan need tasuta virtuaaltuuriks või fotoalbumiks;

  • originaalfotod Google Mapsi, Facebooki ja mujale laadimiseks

Aitame igal kliendil leida just nende jaoks kõige parema lahenduse. Virtuaaltuurile võime vajaduse korral lisada teie kontaktandmed, brändi disainielemendid, infokastid, teie olemasolevad fotod ja videod, 3D-tuuri, veebipoe integratsiooni ja palju muud. 

bottom of page