top of page
oculus quest 2.jpg

Virtuaalreaalsus lapse sünnipäevale

Täisteenus Tartus ja mujal Eestis

Lase kõigil sünnipäevalistel kogeda põnevaid virtuaalreaalsusmänge! Valikus on üle 25 mängu, midagi igale maitsele ja vanusele.

 

Tuleme kohale VR-prillidega, seadistame mängud ja paneme üles lisaekraani, et kõigil oleks põnev vaadata, mida mängija parajasti näeb. Lisaks juhendame mängijaid läbi kõikide elamuste ja seega veendume, et kõik oleks turvaline. 

virtuaalreaalsusmäng.jpg

Lai valik erinevaid mänge

Mänguvalikus on pärlid, nagu näiteks Beat Saber, Superhot, Pistol Whip, Walking Dead, Gorn

Contractors, Population: One, Resident Evil 4, Gorilla Tag ja paljud teised.

vr prillide rent.jpg

Kõik saavad kaasa elada

Võtame kaasa sülearvuti, millele kuvame sama pildi, mida näeb mängija. Niiviisi on VR-mängudele väga põnev kaasa elada ka kõrvalt. Kõik saavad koos juhendada, naerda, kommenteerida ja emotsioone jagada 

virtuaalreaalsus sünnipäevale.jpg

Kvaliteetsed juhtmevabad VR-prillid

Kasutame Oculus Quest 2 virtuaalreaalsusseadet, millel on nii prillid kui puldid juhtmevabad. Mängija ei takerdu juhtmetesse, vaid saab keskenduda kaasahaaravale virtuaalmaailmale. Ka VR-prillide üleandmine ühelt mängijalt teisele käib hõlpsalt. 

vr rent sünnipäevale.jpg

Juhendame mängima ja tagame turvalisuse

Olles ise virtuaalreaalsuse fännid oskame panna lastele tööle õiged mängud ja õpetame neid mängima. Lepime lastega kokku, kui kaua igaüks mängib. Lisaks aitab tähelepanelik juhendaja ära hoida õnnetusi, mis VR-prille kandes võivad juhtuda. 

Ühe mängutunni hind on 95€ 

Tartus ja selle ümbruses transpordikulu ei lisandu. 

Üks tund mängimist võib väikesele seltskonnale olla täitsa piisav, eriti kuna kõik saavad lisaekraani abiga kaasa elada.

 

Broneeri aeg:

sander@seestvaates.ee 

55567880 

bottom of page